چهارشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۳ , 24 Jul 2024
متن بیانیه مسوول کمیته سلامت دکتر مسعود پزشکیان خطاب به جامعه بزرگ نظام سلامت
به گزارش فانا، خرسندیم که بار دیگر برگ زرینی در فعالیت های خادمین سلامت در حوزه سلامت رقم خورد و در مدت کوتاهی پس از ایثار و فداکاری‌ های فراوان و شبانه روزی مدافعان سلامت در دوران همه گیری کووید۱۹ و این بار در بالاترین سطح اجرایی کشور، این قشر ارزشمند تاریخ ساز شد.

بدون شک اقبال عمومی به نیروهای خدوم حوزه سلامت که ناشی از خدمات بی ‌دریغ و بی منت به مردم می ‌باشد، نقش اساسی در پیروزی جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان، رییس جمهور منتخب، محبوب، مردمی، متعهد، متخصص، متدین، صادق و جسور داشت. یقین داریم که انتخاب ایشان که دربردارنده تجارب ارزشمندی از سطوح مختلف مدیریتی نظام سلامت می باشد، به ارتقای سلامت آحاد جامعه و همچنین جایگاه نظام سلامت کشورمان در سطح بین المللی کمک شایانی خواهد کرد.

اینجانب به عنوان مسئول کمیته سلامت ستاد انتخاباتی دکتر پزشکیان، خاضعانه از همه مردم ایران، رسانه های دیداری، شنیداری، خبرگزاری ها و رسانه های تخصصی حوزه سلامت، خدمتگزاران مردم در نظام سلامت به ویژه اعضای ستادهای سلامت استانی و کمیته ‌های کشوری سپاسگزاری نموده و با یادآوری این نکته که حضور شما در این مرحله به عنوان پیگیری مطالبات بحق جامعه خدوم سلامت کشور ضروری است و همکاری ما به شکل دیگری ادامه پیدا می کند، از درگاه خداوند متعال برای شما عزیزان، سلامتی و توفیق روزافزون مسالت می نمایم.

دکتر سیدرضا رئیس‌ کرمی
مسئول کمیته سلامت ستاد انتخاباتی دکتر پزشکیان
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی


شرکت های برگزیده