چهارشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۳ , 24 Jul 2024
مرگ دکتر خاکپور این روزها با حرف و حدیث فراوان همراه شده . از طرفی مسوولین میگویند که به او توصیه کرده اند به مرخصی استعلاجی برود اما همسر وی از عدم موافقت با استعلاجی ایشان خبر داد.
به گزارش فانا، در حالیکه کشیک های دکتر خاکپور تا روزهای پایانی زندگی اش از طرف وزارت بهداشت تکذیب شده اکانت منتسب به همسر دکتر خاکپور از عدم موافقت با استعلاجی ایشان خبر داد.

همسر مرحومه دکتر خاکپور طی استوری ای اعلام کرد همسر ایشان درخواست استعلاجی و بستری داشتند اما مسئولین با آن مخالفت کردند. وی همچنین مدعی شد که چندروز را مرحومه با سرم و تب بالا بیماران را ویزیت میکردند.

پیشتر شبکه بهداشت، درمان و مجتمع آموزش عالی سلامت قوچان با تاکید بر اینکه طبق مستندات موجود و قابل ارائه، مرحومه دکتر خاکپور در اول تیر ماه برای استراحت به مشهد رفته طی بیانیه ای که منتشر کرد نوشت : وی با توجه به بیماری و علی رغم توصیه مسوولان مبنی بر استفاده از مرخصی استعلاجی، از باب وظیفه شناسی اصرار داشته‌اند که در شیفت‌های مقرر شخصاً حضور داشته باشند، ولی نهایتا به دلیل ضعف در اواخر خرداد ماه به اصرار سرپرستار بخش NICU و همچنین تماس شخص ایشان با سایر پزشکان اطفال، ادامه شیفت‌های ایشان به دیگر پزشکان محول می‌شود به طوری که آخرین شیفت ایشان در خرداد ماه و قبل از تشدید بیماری بوده است.
منبع : خبرگزاری سلامت نیوز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی


شرکت های برگزیده